KONST / Litografier / Färglitografi 13899597
nr 1389 9597
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 63/100. Motivet: 70x50, yttermått inklusive ram: 89x68 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 april 2021
kl 20:33:55
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström